Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 

Garanti Şartları

oyunmakinaları.com Garantili ürünler de garanti süresi 2 yıldır.

Garanti kısmına giren kısımlar elektronik ve mekanik aksamlardır.

Garanti kapsamında yapılan müdahaleler de değişen parça ve işçilik bedeli ücreti alınmaz.

Garanti ürünün oyunmakinaları.com tan çıktığı gün itibariyle başlar ve fatura kesim tarihinden itibaren 2 yıl süre geçerlidir.

Satılan ürünlerde iade ve deyişim yapılmaz.

Ürünlere oyunmakinaları.com.dışında veya bilgi dahili dışında yapılan bilinçsiz müdahalede ürünler garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Bozuk para okuyucular (coin selector-jeton kanalı) garanti kapsamına girmez. (bu tip ürünler kullanıma bağlı olarak arızalandığı veya bozulduğu için tüm dünyadaki otomatlarda garantisi verilememektedir.)

Yerinde servis istenmesi durumunda,(2.el yada farklı firmalardan alınan ürünler  için gecerlidir.)

servis ücreti ve yol ulaşım bedelleri karşılığında servis verilmektedir. (Bu tip durumlar da arızalı parça garanti kapsamında ise ücretsiz değiştirilir, sadece yol ve servis ücreti bedeli alınır.)

Arızalı olan parça ya da makinenin, oyunmakinaları.com merkez servisine ulaştırılması ile onarım hizmeti garanti kapsamına giren hallerde ücretsiz ve en hızlı şekilde yapılır. Aksi hallerde masrafı önceden müşteriye bildirilir, müşterinin tamir bakım ödemesini yaptığı gün ürünün tamirine başlanır yerli üretim ürünlerde azami 7 iş gününde ürünün arızası giderilerek müşterinin teslim alması ya da kargo nakliye ile belirtilen adrese sevkiyatı yapılır.(Nakliye ve kargo ücretleri gönderim ve alım ücret bedelleri hiçbir şekilde oyunmakinaları.com tarafından karşılanmaz)

 Elektronik otomat makinelerinde deyişim ve iade yapılamaz. Değişim ve takas hakkı yalnız oyunmakinaları.com 'in uygun bulduğu durumlarda geçerlidir. Her hakkı saklıdır.


Garanti Kapsamı Dışındaki Unsurlar:

oyunmakinaları.com tarafından verilen garanti, ürünlerin amaçları dışında kullanılması veya nakliye esnasında doğacak sorunlardan ve benzeri kullanım hatalarından kaynaklanan arızaları kapsamaz.

Doğal afetler, su teması, nakliye ve taşıma sırasında oluşan arızalar,yalnış kullanım, yanlış kurulum, indirme, boşaltma, taşıma, Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatlarından meydana gelen hasar ve arızalar

GARANTİ DIŞI'dır.